Gelin Başı Modelleri

Güzellik, Moda

15 Temmuz 2013 yazan ArkaCaddeTeam

Değerli okuyucularımız sizlere bu yazımızda yazarımız Kubra Güler tarafından yorumlanan gelin başı modellerini tanıtacağız. Sizlerde beğendiğiniz veya eleştirdiğiniz kısımları bizlere yorum ile iletirseniz çok seviniriz.

gelin-başı-modelleri-6

Bu gelin başı modelinin genelllikle,sırt,ense dekoltesi olan gelinliklerde kullanılır. Zaten asla sırtı açık olan gelinliklerde kesinlikle dağınık ve açık sac modelleri olmamalı. Ve bu sac tarzı özellikle koyu rengine sahip kadınlara daha cok gider.

gelin-başı-modelleri-7

Bu saç tarzı gelinin başında mistik ve romantik bir hava yaratmış. Özellikle saçın renginin açık renk olması modelin daha çok ortaya çıkmasını sağlamış. Ama bu tarz bi saçda kesinlikle giyilen gelinlik çok önemlidir. Asla parıltı olmamalı,dantellerle bezeli bi gelinlik herşeyi mükemmel kılar. Koyu göz makyajı evet olur ama,dudaklarda asla renk olmamalı.

gelin-başı-modelleri-8

Klasik bir topuz modeli olmasına rağmen çok tercih edilen bu modeli ben en çok kızıl,bal köpüğü renginde saçlara yakıştırıyorum. Aslında herkese yakışacak bir model. Özellikle topuzun altına duvak çok güzel gider. Daha çok şık mekanlarda kullanılabilecek bir sac tipi. Kır düğünlerinde falan kullanılmamalı.

gelin-başı-modelleri-9

Bu tarz sacların daha tepede olmasını dilerdim. Eger saclar enseden veya bu şekilde enseye yakın olacaksa, sacın önünde de bir takım dalgalanmalar olmalı. Ve sacda başka aksesuarlar yani toka vb. Şeyler olmamalı. İyi bir gelin başı için doğru makyaj,duvak yeterli olur. Ve tabi doğru gelinlik.

Yorumlar (2)

siz ne düşünüyorsunuz?